Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Терморегулятори для котлів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Призначення терморегулятора

У багатьох сучасних домоволодіннях встановлюється котел для підігріву води і системи індивідуального опалення. Це дозволяє завжди мати гарячу воду, а також створювати комфортну атмосферу в житло, коли температура за вікном помітно знижується. Багато для обігріву приміщення використовують тепла підлога. Такі системи обов'язково мають можливість регулювання температури. Вона змінюється за допомогою терморегулятора. Цей прилад дозволяє розумно використовувати енергоресурси, так як нагрів включається лише при необхідності. При досягненні потрібної температури обладнання на час відключається.

Терморегулятор (теплорегулятор, термостат) для котла являє собою невелике компактне пристрій, який становить частину системи обігріву або охолодження. Він отримує інформацію про рівень температури на підконтрольному об'єкті від датчика, погружного або накладного типу. Термодатчик йде в комплекті з регулятором. У пристрої спочатку програмуються мінімальні і максимальні межі температур. Регулятор включає нагрів при досягненні мінімуму і відключає систему, коли потрібний рівень досягнутий. Терморегулятори застосовуються в системах обігріву труб, покрівлі, котлів, в теплих підлогах і інших елементів, що нагрівають або охолоджують комплексах.

Різновиди регуляторів температури котла опалення

Для того, щоб управляти роботою котла (твердопаливного, дизельного, електричного), необхідно купити регулятор температури. У продажу можна зустріти два види таких приладів:

  • механічний (ручний);
  • електронний (цифровий).

Принцип роботи механічного приладу полягає в тому, що він замикає-розмикає електричну мережу. Для регулювання нагріву потрібно крутити ручку в потрібну сторону, щоб змінити зазор між біметалічною пластиною і контактом. Ціна таких регуляторів дуже доступна, але вони мають похибку в роботі вище, ніж у електронних аналогів.

Принцип дії цифрових приладів заснований на зміні опору в залежності від температури. Користувач спочатку програмує діапазон нагрівання від мінімуму до максимуму. У потрібний момент прилад замикає реле, згідно із заданими налаштувань. Регулятори температури можуть бути призначені для зовнішнього та внутрішнього монтажу. Залежно від потужності і діапазону температурного режиму прилади також діляться на промислові та побутові. У промислових терморегуляторах для котлів та інших систем діапазон значень може бути від -60 до +1200 градусів.

Переваги використання цифрових приладів управління котлами

Цифрові регулятори поступово витісняють механічні, так як мають більше переваг:

  • роблять управління котлом дуже зручним;
  • економлять споживання енергоносіїв;
  • мають більший функціонал;
  • точні і надійні в експлуатації.

Використання таких приладів продовжує ресурс служби котла або іншого теплогенератора.

Купити терморегулятор для котла за доступною ціною можна в інтернет-магазині Electro Contact, термодатчик входить в комплектацію. На сайті ви також зможете придбати різноманітні інструменти та електрообладнання, кліматичну техніку, потрібні деталі для електромонтажу від відомих виробників за вигідною вартості.

Вгору
,