Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Принтери для маркування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Принтери для маркування

Кожен електрик у своїй професійній діяльності стикався з необхідністю виконати маркування проводів, клем і кабелів за допомогою принтера, здатного швидко друкувати потрібні символи в термо режимі. Також обладнання підходить для нанесення маркування на електричні шафи. Найбільш затребувані термодрукуючі принтери для роботи зі структурованими кабельними системами і дата-центрами. Маркування кабелів може істотно полегшити роботу електрика в процесі ремонту, установки або модернізації електроустаткування.

На сучасному ринку електромонтажного устаткування представлений великий асортимент термотрансферних принтерів, купити які можна за цілком доступною ціною. Але потрібно попередньо розібратися в тому, який пристрій найкраще підійде для поставлених завдань і на що звернути увагу при виборі термального принтера. Від проведення правильної ідентифікації проводів багато в чому залежить якість створюваної розгалуженої мережі кабелів.

Основні види принтерів термопечати

Термотрансферний принтер для друку маркувальних символів на кабелі - пристрій вузької спеціалізації, що використовується для роботи з проводами невеликого перерізу. Залежно від форми і принципів використання, що друкує прилад може належати до одного з наступних видів:

 

  • мобільний термопринтер - відмінно підійде для виїзних робіт, функціонує переважно на батарейках або акумуляторах;
  • стаціонарний пристрій - має більш значні розміри і призначене для професійного використання на промислових підприємствах, передбачає можливість підключення до комп'ютера.

Портативний термопринтер може бути призначений для середнього сегмента, напівпрофесійної або професійної роботи. Перший тип пристроїв підходить для позначення заземлення, небезпеки і напруги. Напівпрофесійні моделі підтримують можливість підключення до ПК, що істотно розширює функціональні можливості термопринтера, купити який можна для нанесення штрих-кодів або логотипів, при цьому ціна пристрою залишається доступною. Професійний термодрукуючий апарат надає можливість друкувати досить широке поле.

Критерії вибору

Якщо ви шукаєте пристрій, щоб наносити термопечать на поверхню кабелю, то основна увага варто приділити таким характеристикам запропонованої термотрансферной продукції:

  • економічність витрати фарби;
  • простота інтерфейсу;
  • компактність і зручність у використанні;
  • простота заміни витратних матеріалів;
  • стійкість друку до тертя, вологості, розчинників, механічних навантажень;
  • наявність додаткових функцій.

Провід з термодруком здатні істотно полегшити роботу майстра по локалізації мережевих збоїв і несправностей. Купити якісний термальний прилад можна в інтернет-магазині Electro Contact. Кваліфіковані фахівці компанії допоможуть визначитися з моделлю приладу, яка максимально буде відповідати пропонованим вами вимогам і підійде для виконання поставлених завдань. У нашому каталозі ви побачите виключно якісні термотрансферні принтери по самій вигідною ціною.

Вгору
,