Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Терморегулятори для інкубатора

Терморегулятор - головний елемент підтримки оптимальної температури в інкубаторі

Птахівники, що займаються вирощуванням курчат, знають про необхідність збереження оптимальної температури. Інкубатор дозволяє виводити пташенят цілий рік без використання курки. При температурі нижче норми ембріон дозрівають, а підвищена температура призведе до передчасного розвитку, пташеня народиться раніше терміну дрібним, з відкритою пуповиною. Тому для оптимізації процесу слід дотримуватися правильну температуру і вологість.

Контролювати температурний режим в інкубаторі допомагає терморегулятор. На приладі виставляється необхідні значення, а дані про стан всередині об'єкта він отримує від датчиків. Теплорегулятор включає і відключає нагрівальні елементи інкубатора в міру необхідності. Це значно полегшує роботу птахівника, якому потрібно лише міняти положення яєць, а не перебувати біля них невідлучно.

Пристрій і види терморегулятора

Пристосування для контролю і регулювання температури в закритих просторах бувають таких видів:

  • механічні;
  • аналогові (електронні);
  • цифрові.

Механічні прилади не особливо поширені, частіше використовуються в домашніх господарствах. Вони підтримують один температурний режим, який коливається в межах 1-2 градусів. Електронні прилади більш точні, на них не впливають перепади напруги. Терморегуляція відбувається за рахунок зміни напруги.

Цифровий регулятор найточніший (до тисячних часток градуса), його функціональність не залежить від зовнішніх факторів. Температурний режим програмується з кроком в 0,1 градуса. Бренди, що випускають подібне обладнання для сучасних птахоферм в Україні, виробляють в основному цифрові терморегулятори для інкубаторів. Вони прості в управлінні, потрібний режим задається кількома кнопками. Регулятор є невеликим компактний пристрій, який підключається до мережі постійного струму. Потрібна інформація виводиться на цифровий екран. Виносної термодатчик отримує і передає дані про внутрішній кліматі інкубатора на регулятор.

Переваги цифрових терморегуляторів для інкубатора

Якщо ви хочете купити регулятор температури в інкубатор, то вибирайте цифрові прилади перевірених брендів. Вони є найсучаснішими, мають масу достоїнств, таких як:

  • висока точність і можливість регулювати режим до десятих градуса;
  • надійність і довговічність приладу;
  • зручність в експлуатації, простота в програмуванні потрібного режиму;
  • функціонал більше, ніж у інших видів терморегуляторів.

Цифровий екран дозволяє бачити всю потрібну інформацію про стан середовища в інкубаторі. Якщо раптом відбувається серйозне відхилення від заданих параметрів, прилад включає звукове оповіщення. Багато моделей додатково мають захист від дітей.

Купити терморегулятор для інкубатора за доступною ціною можна на сайті electrocontact.com.ua (Україна, Київ), склади компанії знаходяться в Харкові і Києві. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт країни. У каталогах ви також можете підібрати потрібні елементи для електромонтажу, електроніки, різноманітний інструмент, кліматичне обладнання і багато іншого. Ціна на всі товари - прийнятна..

Немає товарів

Вгору
,