Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Вимірювальні перетворювачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Вимірювальний перетворювач - надійне обладнання для трансформації електросигнали

Вимірювальні перетворювачі являють собою пристрої, які застосовуються з метою вироблення інформаційного сигналу для зручності передачі, трансформації, обробки, зберігання без можливості його сприйняття спостерігачем. В електриці дані прилади використовуються в процесі моніторингу і обліку електроенергії, контролю електроприводу, а також в регуляторах релейного захисту шляхом вимірювання і подальшого перетворення відповідних електросигнали. Конструкція передбачає наявність пластмасового корпусу, кришки, друкованої плати, гальванічної розв'язки, фіксатора, конденсатора фільтра, світлодіодного індикатора стану і т.д.

Основними завданнями даного обладнання, крім перетворення електричних сигналів, є: приведення на виході до загального стандарту, регулювання амплітуди вимірюваних показників відповідно до встановлених діапазонами, збільшення потужності до встановленого рівня для забезпечення подальшого перетворення, фільтрація перешкод.

Різновиди вимірювальних перетворювачів

Залежно від функціональних можливостей розрізняють спеціалізовані і універсальні (багатофункціональні) пристрої. Перша група перетворювачів забезпечує прийом і обробку одного або декількох певних сигналів. До них відносяться:

 

 • вимірювальні перетворювачі змінного струму і напруги - для вимірювання змінного і його перетворення в сигнали постійного струму;
 • постійного струму і напруги - перетворять вхідні сигнали постійного струму і напруги в уніфікований вимірювальний вихідний сигнал;
 • перетворювачі імпульсів - використовуються з метою контролю імпульсів, оборотів, частоти для їх трансформації в сигнал напруги, струму;
 • потужності - трансформують значення потужності мережі змінного в сигнали постійного струму.

 

Універсальні пристрої використовуються для комплектного вимірювання напруги, струму, частоти, потужності і передачі відповідних результатів вимірювання. Продаж даного обладнання на території України здійснюється в спеціалізованих магазинах електротехнічних приладів, кращий з яких - компанія Електро Контакт.

Переваги використання перетворювачів електричних сигналів

Різні моделі вимірювальних перетворювачів характеризуються такими перевагами:

 

 • компактні розміри, мала вага;
 • наявність DIP-перемикача для конфігурації вхідних і вихідних струмів;
 • простота підключення завдяки спеціальним гвинтовим клем (затискачів);
 • міцний, ударостійким корпус;
 • стабільність роботи при високих і низьких температурах;
 • можливість додаткової комплектації закріплюються котушками Роговского;
 • прийнятна вартість на ринку України.

 

В інтернет-магазині Електро Контакт ви можете купити надійні і безпечні вимірювальні перетворювачі німецької торгової марки Phoenix Contact по комфортним цінами з доставкою в будь-який регіон України: Київську, Чернігівську, Волинську, Одеську, Черкаську, Харківську, Львівську, Запорізьку, Херсонську та інші області.

Вгору
,