Кількість
|
Вартість
|
||
|
Система сніготанення - гарант безпеки в холодну пору року
Холодна пора року супроводжується снігом, обмерзанням покрівлі та наземної поверхні. Це несе за собою небезпеку для людей, а також призводить до поступового руйнування даху, сходів, дорожнього покриття. Усунути сніг і лід механічним шляхом важко, особливо з покрівлі. З даною проблемою чудово справляється система сніготанення. Така технологія стає дуже популярною.
Це сукупність обладнання, яке за допомогою теплової енергії запобігає скупченню снігу і льоду на даху, в водостоках будівель, на сходинках, тротуарах, майданчиках для навантаження, пандусах, мостах. Система включає в себе такі елементи: нагрівальний і монтажний кабелі, з'єднувальні та кінцеві муфти, пристрій захисного відключення, терморегулятор з датчиками. Найважливішими елементами є терморегулятор і нагрівальний кабель.
Терморегулятор - прилад, що забезпечує автоматизацію системи
Сучасні цифрові терморегулятори для сніготанення випускаються декількома компаніями: Terneo, Devi, Nexans і іншими. Їх можна розділити на види, відповідно до сфери застосування:
- для управління контуром обігріву з великою потужністю;
- для управління системами із середньою і невеликою потужністю.
Перший вид розрахований на взаємодію з системою сніготанення, яка встановлюється на дахах, тротуарах, майданчиках (одна потужна секція або дві паралельні). На дахах зі схилами, які значно відрізняються ступенем нагрівання сонцем, рекомендується встановлювати окремі системи сніготанення зі своїм терморегулятором. Другий вид призначений для управління системою підігріву невеликих об'єктів за допомогою однієї секції середньої та невеликої потужності, наприклад, ганку, пандуса, труб. При цьому не потрібно використовувати сіль або дорожню хімію, а також снігоприбиральні інструменти. Межі регулювання температури в середньому від +10 до -20 градусів.
Переваги терморегуляторів для сніготанення
Терморегулятори кріпляться в підрозетник недалеко від входу і дають можливість автоматизувати роботу всього комплексу. На поверхнях, де монтується нагрівальний кабель, встановлюються датчики (йдуть в комплекті). Вони передають дані про температуру повітря на терморегулятор, на якому виставляються верхні і нижні межі діапазону температури, настройка дуже проста. Цифровий екран відображає всі важливі дані. Завдяки автоматизації роботи системи сніготанення, обігрів включається лише при необхідності. Електроенергія не витрачається, коли температура повітря на вулиці вище або нижче встановлених меж.
Автоматизація системи сніготанення дозволяє виключити травматизм людей в холодну пору року, зберегти покрівлю, ступені, покриття майданчиків, тротуарів, доріг в належному вигляді, адже вони не піддаються механічним пошкодженням взимку. Терморегулятори мають компактний розмір, легко монтуються, ними просто керувати.
Купити терморегулятори за доступною ціною можна на сайті electrocontact.com.ua. Тут також можна знайти ручний інструмент, електрообладнання, все для електроніки.