Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Промислові комутатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Промислові комутатори для організації надійної локальної мережі

Мережевий комутатор - пристрій для розподілу даних по кабельних мережах, а також для з'єднання декількох комп'ютерів в одній мережі. Промислові моделі призначені для роботи в екстремальних умовах. Такі пристосування найбільш популярні в офісах і на виробництві, адже сьогодні навіть малий бізнес вимагає наявності базового мережевого обладнання, від його працездатності залежить продуктивність цілої компанії.

Основне завдання комутатора полягає в тому, щоб з'єднати всі підключені пристрої в єдину локальну мережу за допомогою спеціальних мережевих кабелів. Сучасні конструкції передбачають додаткові можливості, які значно полегшують роботу сисадміна. Вони повинні бути надійними. Придбати хорошої якості промисловий комутатор завжди можна в інтернет-магазині Електро Контакт.

Основні види пристроїв і їх відмінності

Промислові комутатори представлені переважно у вигляді некерованих пристроїв. Цей варіант ідеальний для домашнього застосування, в компаніях і на підприємствах. Такі пристосування підходять в тому випадку, якщо є можливість залишити все порти відкритими, без ізоляції. Застосовується, коли досить підключити лише кілька пристроїв. Найчастіше моделі підтримують опцію «plug-and-play», тобто вам потрібно тільки включити комутатор, щоб він почав роботу. Пристрої цього типу дозволяє управляти мережею і вносити зміни віддалено за допомогою SSH-, Telnet-доступ, інтернет-браузера або SNMP-протоколу.

Обидва варіанти розрізняються залежно від швидкості мережі:

  • до 10 Мбіт / с - для простих завдань, наприклад, обміну повідомленнями по електронній пошті;
  • 100 Мбіт / с - може передавати невеликі файли;
  • 1000 Мбіт / с - використовуються для роботи з об'ємними файлами;
  • 10 Гбіт / с - стандартний варіант для підприємств.

Наприклад, для збору даних підійде звичайнісінька модель, а для контролю і управління буде потрібно не менше 100 Мбіт / с.

Які параметри важливо врахувати при виборі?

Щоб підібрати конструкцію, що повністю відповідає вашим запитам, необхідно врахувати деякі важливі характеристики. Краще вибирати пристосування з великою кількістю портом, ніж вам необхідно в даний момент. Це дозволить в майбутньому без додаткових покупок масштабироваться. Віддзеркалення трафіку необхідно для перевірки, контролю безпеки і функціональності великих мереж. Для промислових пристроїв важлива наявність опцій SPT і LBD, які дозволяють швидко вирішити проблему зависання мережі. Автоматична комутація значно полегшить і прискорить установку приладу.

Для правильного вибору конструкції визначитеся з бажаною швидкістю, необхідністю в додаткових функціях, кількості портів - це головні параметри для успішної покупки. Придбати промисловий комутатор за найдоступнішою можна в інтернет-магазині Електро Контакт, де представлений широкий асортимент пристосувань для будь-яких завдань і бюджету.

Вгору
,