Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Блоки живлення та ДБЖ

Блоки живлення та ДБЖ: все, щоб техніка працювала без збоїв

Сучасні будинки і підприємства грунтовно оснащені різноманітною технікою. Вона може бути простою, а може бути складною, сервери і комп'ютери можуть зберігати багато потрібних даних. Всьому цьому обладнанню потрібно електроживлення, воно повинно бути хорошої якості. Тим часом нерідкі випадки, коли електроенергія може пропасти або може відбутися стрибок напруги. В такому випадку користуються блоками живлення (БП) або джерелами безперебійного живлення (ДБЖ).

БП перетворять вихідні параметри електромережі до рівня, який необхідний для нормальної роботи приладів, які до нього приєднані. Також вони служать для зниження і випрямлення напруги, можуть підтримати електроспоживачів в разі тимчасового відключення електроенергії. Одночасно вони працюють як трансформатори та акумулятори. Джерело безперебійного живлення зможе швидко подати електрику на пристрої, завдяки чому їх роботу можна буде коректно завершити.

 

Як працюють БП і ДБЖ?

Слід враховувати, що блоки бувають різними. Існує два типи:

 

  • трансформаторні. Для зміни структури напруги користуються силовим трансформатором, підключеним до побутової електромережі. У ньому відбувається зниження амплітуди синусоїдальної гармоніки, яка далі вирушає на випрямний пристрій. Згладжується напруга завдяки ємності, яка підключена паралельно. Щоб регулювати напругу на виході, відбувається зміна положення резисторів;
  • імпульсні. Амплітуда згладжується на випрямлячі, при цьому задіяні конденсатори, розташовані в ємнісному фільтрі. Далі проходять синусоїди випрямляються за допомогою вихідного діодного моста. На останньому етапі синусоїди перетворюються в високочастотні імпульси.

 

Безперебійні джерела зазвичай працюють протягом нетривалого періоду часу. Безперебійний блок - НЕ резервне джерело живлення. Він може використовуватися дуже рідко, на короткий часовий період.

Як вибрати ДБЖ і блоки живлення?

Перш ніж купити джерело безперебійного живлення або блок живлення, необхідно звернути увагу на декілька параметрів. Перш за все, велике значення має потужність, вона повинна відповідати всім пристроям. Пристрої підбираються згідно майбутнім завданням, в деяких місцях не обов'язково встановлювати ДБЖ, а десь без нього не обійтися. Прилади також розрізняються варіантами установки, і це необхідно врахувати.

На сайті компанії Electro Contact (Україна) можна купити джерело безперебійного живлення або блок живлення всього за кілька хвилин, досить вибору моделі і заповнення форми, здійснюється доставка товару по всій Україні, ціна - по прайсу перевізника. Якщо виникають питання, завжди можна зв'язатися з оператором і отримати відповіді компетентного фахівця.

Вгору