Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Терморегулятори для теплої підлоги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Терморегулятор - запорука комфортної температури в приміщенні

Одним з видів сучасного опалення є система тепла підлога, що дозволяє більш рівномірно розподілити тепло по всій площі приміщення. Також вона може монтуватися не тільки в підлогу, але і в стіни, що дозволяє ліквідувати проблему холодних стін в будинку. Використання терморегулятора дозволить підтримувати найбільш оптимальну комфортну температуру для проживаючих в будинку людей, що можливо завдяки наявності виносного датчика температури. З його допомогою виробляється контроль над рівнем нагріву самих підлог і повітря в приміщенні, а потім регулювання необхідного значення.

Терморегулятори можна встановити в кожній кімнаті будинку або офісу, де є теплі підлоги, що дозволить регулювати ступінь обігріву в кожній з них. У зв'язку з широким застосуванням моделі теплорегулятор можуть мати додаткові датчики, сенсорне управління, можливість програмування їх на значення різної температури в той чи інший час доби або дні тижня.

Види терморегуляторів

Щоб експлуатація теплої підлоги була не тільки зручною, комфортною, а ще й економною, обов'язково необхідно використовувати теплорегулятор. Різновиди регулятора класифікують за принципом дії:

  • механічний;
  • електронний;
  • програмований;
  • для електричної теплої підлоги.

Перший вид є найпростішим і дешевим, регулювання температури проводиться завдяки вбудованому биметаллическому датчику і за допомогою поворотного важеля. Електронний регулятор дозволяє контролювати рівень тепла в приміщеннях з мінімальною похибкою, має зручний дисплей, на якому відображаються всі необхідні значення - як встановлені, так і поточні показники. Управління здійснюється клавішами на передній панелі приладу. Програмовані регулятори є кращими помічниками для зниження витрат енергоресурсів до 70%, завдяки можливості програмувати необхідну температуру теплої підлоги окремо для кожного дня. Терморегулятори (регулятори) для електричного теплого статі оснащені термостатами і для регулювання підігріву періодично включають і відключають електроланцюг.

Переваги використання терморегуляторів

Вибираючи контролер, дуже важливо враховувати площу приміщення, зручність монтажу, а також його потужність, яка повинна повністю відповідати характеристикам теплої підлоги. Використання терморегулятора має кілька переваг, які повністю виправдовують його придбання:

  • економія електроенергії;
  • підтримання оптимальної і комфортної температури в приміщенні;
  • контроль над ступенем нагрівання підлогового покриття, дозволяє уникнути його деформації і передчасного зносу;
  • наявність додаткових функцій, наприклад, дистанційного керування.

Купити надійні терморегулятори (регулятори) температури для різних систем "тепла підлога", ціна на які вас приємно здивує, можна в інтернет-магазині Electro Contact з швидкою доставкою в будь-яку точку України.

Вгору
,