Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Роз'єми для друкованих плат

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Друкована плата - важливий елемент електроніки

Сучасна людина з усіх боків оточений різноманітними пристроями, електронікою та іншими досягненнями науки і техніки, покликаними полегшити йому життя і урізноманітнити дозвілля. Всі ці речі досить складно влаштовані і більшість з них мають усередині друковану плату. Придумана вона вже більше ста років тому і являє собою пластину з діелектрика (фторопласта, склотекстоліти), на якій розміщені струмопровідні смужки металу (провідники) за схемою з'єднань. Вони можуть розташовуватися з одного або з двох сторін. Ці плоскі ізоляційні підстави служать для подальшої установки на них електрорадіоелементів. Електронні деталі приєднуються висновками з проводять малюнком за допомогою пайки.

Роз'єм для друкованої плати являє собою пристрій, зафіксоване на друкованій платі і його відповідної частини. У неї можуть бути вмонтовані розетка і штекер роз'єму. Щоб вийшло надійне з'єднання, відповідна частина фіксується в припаяний на пристрої роз'єм. Дані деталі мають досить міцним корпусом, який захищає друковані провідники від механічного деформування під час установки. Для конструктивних завдань підвищеної складності виробляються багатоповерхові плати.

Різновиди роз'ємів, які можна зустріти в продажу

Широкий асортимент роз'ємів дозволяє вибрати рішення для будь-якого пристрою. Вони поділяються на типи за такими критеріями:

  • крок між контактами (від 2,5 до 15 мм);
  • відведення плат (горизонтального і вертикального типу);
  • введення проводів (буває фронтальний, похилий);
  • з'єднання (пружинне, push-in, гвинтове, ріжуче);
  • номінальний струм, розрахункове напруження;
  • кількість полюсів.

Гвинтові роз'єми мають високу якість, тому повсюдно використовуються в сучасній електроніці.

Якісні деталі оснащені багатьма корисними функціями, вони прості в застосуванні і мають захист від некоректного з'єднання.

Підбір якісних комплектуючих

Для того, щоб реалізовувати різноманітні завдання виробничих процесів, необхідно підбирати першокласні деталі, які забезпечать ефективну і якісну компоновку. При покупці звертайте увагу на виробника. Він повинен бути відомим, перевіреним часом, як Phoenix Contact, наприклад. Роз'єми високої якості мають чітку і продуману геометрію контактів, завдяки чому збільшується термін експлуатації. Інноваційні способи фіксації забезпечують міцне з'єднання елементів. Сучасні деталі мають захист від неправильного підключення за допомогою системи кодування.

Ви зможете купити роз'єми для друкованих плат, а також інші деталі для електроніки на сайті electrocontact.com.ua. Тут представлені також електроінструменти, кліматичне обладнання, товари для електромонтажу за доступними цінами від надійних торгових марок. Вся продукція оригінальна, на неї надається гарантія від виробника.

Вгору
,