Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Інструменти для затягування хомутів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Швидке, зручне, доступне за вартістю кріплення


Кабельні стяжки - незамінний витратний матеріал при виконанні широкого спектру монтажних робіт. Вони забезпечують можливість швидкого, зручного і доступного за вартістю кріплення. Їх сфера застосування дуже широка: обчислювальна техніка, електроенергетика, радіотехніка, автомобілебудування, побутові потреби. Стяжки необхідні для монтажу кабельних систем, маркування кабельних комунікацій та інших цілей.

Цей вид витратних матеріалів на сучасному ринку представлений декількома типами, які відрізняються сферою застосування. Вони можуть бути призначені для різних умов навколишнього середовища, навантажень і особливостей подальшого використання тих сегментів, на яких закріплені. Для якісного закріплення і обрізки стяжок, особливо якщо обсяг робіт досить великий, необхідно спеціальне пристосування, який полегшить і помітно прискорить процес монтажних робіт, а також забезпечить необхідну силу затягування.

Якими бувають щипці для затягування хомутів?


В інтернет-магазині Електро Контакт ви знайдете щипці для кабельних стяжок наступних видів:

  • сталевих;
  • пластмасових.

У каталозі компанії представлені пристосування для затягування хомутів різної ширини, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящий інструмент для майбутніх робіт. Для того, щоб забезпечити високу якість монтажу і убезпечити оболонку кабелю від пошкоджень, у багатьох моделях пристосувань для затягування хомутів передбачено регулювання сили натягу, а при досягненні необхідного показника стяжка обрізається.

Переваги використання інструментів для кабельної стяжки


В інтернет-магазині Електро Контакт ви можете купити якісне, надійне оригінальне обладнання для стяжки сталевих, пластмасових хомутів від перевірених виробників за доступною ціною. Краще застосовувати спеціальне пристосування, а не обходитися підручними засобами. Оцініть переваги спецобладнання самі! Інструменти для затягування хомутів, представлені в каталозі компанії, допоможуть:

  • помітно прискорити і спростити процес монтажних робіт;
  • виробляти процес з комфортом за рахунок ергономічної форми пристосування;
  • забезпечити необхідну силу затягування;
  • здійснювати затягування і обрізку витратного матеріалу всього в одну дію.

Доставка здійснюється по всій території України: до Києва, Харкова, Одеси, Дніпро, Львів, інші міста. Також в інтернет-магазині Електро Контакт ви зможете купити і інше обладнання, витратні матеріали для монтажних, ремонтних, будівельних робіт.

Вгору
,