Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Резервні модулі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Резервний модуль - спосіб підвищення надійності роботи електроустановок

В електромережі періодично трапляються неполадки. Багато електроприлади і установки чутливі до перепадів напруги. Для того, щоб захистити їх від виходу з ладу під час критичного навантаження, встановлюється джерело безперебійного живлення. Модулі резервування застосовуються для підвищення надійності електроживлення багатьох пристроїв, наприклад, промислової автоматики, охоронної системи. Тобто на тих об'єктах, які постійно перебувають в дії, де збій у роботі обладнання може призвести до негативних наслідків (об'єкти з підвищеними вимогами до надійності).

Модулі резервування харчування найчастіше монтуються на DIN-рейку. Для захисту системи використовується паралельне підключення двох і більше джерел живлення на одну навантаження для їх резервування. Підбираються вони так, щоб загальна потреба всіх елементів в електроживленні могла покриватися одним блоком живлення. Якщо під час збою виходить з ладу харчування первинної ланцюга, то друга система в той же момент перебирає на себе функцію повного енергопостачання споживачів. Один з варіантів - діодний модуль. Він регулює напругу джерел енергоживлення на виході і розводку кабелів до модуля розв'язки. ЛІД-індикатор подає сигнал про збої в мережі.

Різновиди резервних модулів

Дані пристрої мають багато різновидів, тому при виборі необхідно звернути увагу на такі технічні характеристики:

 • кількість каналів (може бути один або два);
 • розміри;
 • вхідні і вихідні дані (діапазон вхідних і вихідних напруг, номінальний і максимальний струм);
 • монтажне положення;
 • тип підключення;
 • допустимі параметри навколишнього середовища (діапазон температури, допустима вологість).

По міцності конструкції можна розділити пристрої на два типи: для простої розв'язки і для складних умов експлуатації. Особливо міцна конструкція другого типу дає можливість використовувати його навіть у вибухонебезпечних областях. При покупці пристрою також слід звернути увагу на додаткові вказівки по монтажу, наявність сертифікатів.

Плюси застосування якісних резервних модулів

Активні резервні модулі координують функціонування всієї системи резервування (напруга БП, розводки, розв'язки, струму навантаження). Це забезпечує можливість попереднього і своєчасного розпізнавання критичних станів системи і відновлювати резервування. Для того, щоб бути впевненим в тому, що енергопостачання об'єкта під надійним захистом, потрібно купувати якісні деталі. Слід довіряти тільки перевіреним брендам, таким як Phoenix Contact, наприклад.

Якісні пристрої резервування харчування:

 

 • швидко і легко монтуються (установка на несучу рейку);
 • мають міцну конструкцію;
 • економлять електроенергію;
 • безперервно контролюють резервні елементи;
 • постійно дублюють харчування аж до споживача.

 

 

 

Купити діодний модуль резервування, а також інші запчастини для блоків живлення, ДБЖ за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині Electro Contact (Україна). На сайті представлені оригінальні сертифіковані електротовари гідних брендів. Також тут можна вибрати і придбати інструменти, кліматичне обладнання і багато іншого.

Вгору
,