Кількість
|
Вартість
|
||
|
Електротехніка в побуті
Електроніка - специфічний сегмент, доступний для розуміння без глибокого скрупульозного вивчення далеко не кожному. Це ж стосується пов'язаних з нею процесів електромонтажу. Але бувають моменти, коли мінімальні знання в цій сфері необхідні, наприклад, при проведенні побутового ремонту. Викликати спеціаліста для установки розетки або прокладки кількох метрів кабелю може бути невигідно. Справитися з цим завданням можна самостійно.
ння електричного обладнання використовуються спеціальні інструменти і матеріали. Серед них вагоме місце займає кабельний роз'єм. Він використовується для механічного з'єднання і роз'єднання електроланок шляхом контакту між матеріалами, добре провідними електрострум. В основному складається з двох частин, на одній з яких розташовуються штирові контакти, а на другий - відповідні їм гніздові контакти, число яких залежить від призначення роз'єму.
Комплектація
Кабельні роз'єми відрізняються великою різноманітністю за зовнішнім виглядом, комплектації, потужності. Ці фактори залежать від їх призначення. Але основна конструкція залишається універсальною. Вона містить в собі:
- корпус - розбірний або нерозбірними;
- контакт-деталь для отримання контакту;
- затиск - забезпечує захист хвостиків від механічних пошкоджень;
- орієнтує елемент для виключення неправильного з'єднання.
Купити кабельний роз'єм можна з доставкою в Київ та інші міста в магазині Electro Contact, адже сервісом охоплена вся Україна. У каталозі представлені як стандартні кабельні роз'єми, так і гібриди (гермафродити), які містять штирові і гніздові елементи в одній частині. Роз'єм незамінний для правильного підключення різних видів комп'ютерної техніки, джерел безперебійного живлення, флоппі-дисків, відеокарт.
На що звернути увагу при покупці?
З розвитком мережі Internet вирішувати поточні побутові питання, не вдаючись до допомоги фахівця, стало набагато простіше, адже вся інформація є у вільному доступі. Якщо відвідує думка: "Куплю та під'єднати кабельні роз'єми самостійно", варто розібратися в класифікації, щоб не допустити помилки при придбанні. Вони мають безліч підвидів залежно від типу обладнання та сфери його використання. Основні різновиди класифікуються за:
- частотного діапазону струму - низько / високочастотні;
- призначенням - аудіо, відео, сигнальні, комп'ютерні і т.д .;
- монтажу - дротяні, панельні, на шасі;
- підключенню проводу - обтиск, гвинтова клема, пайка;
- силі струму - слабо / сільноточние;
- захист від механічного впливу.
На сайті інтернет-магазину electrocontact.com.ua представлений перелік кабельних роз'ємів різної цінової категорії від європейських і азіатських виробників. Вся продукція сертифікована і відповідає стандартам якості. У нас можна знайти елементи для будь-яких електротехнічних з'єднань: портативних приладів, синхронізаторів, аудіо та відеотехніки, акустичних систем та іншого обладнання.