Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

S&R

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Як творець якісних інструментів, S&R Industiewerkzeuge GmbH пропонує високотехнологічні та ефективні рішення сучасних технічних завдань. Компанія S&R Industriewerkzeuge розташована в Гундельфінгені, земля Баден-Вюртенберг, Німеччина.
Предмет діяльності.
З 1998 року команда S&R Industriewerkzeuge зосереджена на створенні високоякісного, надійного, ергономічного ручного інструменту та витратних матеріалів до електроінструменту.
Створення продукції та інновації.
Ми розробляємо нові технологічні інструменти, які мають тривалий термін придатності та запам’ятовуються зручністю, інноваційністю та дизайном. Це досягається завдяки контролю всього ланцюжка виробництва, починаючи від розробки інструменту до його використання нашими партнерами та споживачами. Ми прислухаємося до наших клієнтів, вивчаємо реальні потреби та реалізуємо їх у нашій продукції.
Якість.
Фірмову продукцію S&R вирізняє бездоганна якість та зручність у використанні. Інструменти S&R виготовляються із високоякісної інструментальної сталі та сплавів, розроблених на передовому обладнанні з урахуванням усіх вимог європейських норм якості та організації виробництва (TUV, PMG, oSa, VDE, VPA, GS, ISO 9001). Вся продукція проходить випробування на відповідність рівню споживчих якостей в жорстких лабораторних та практичних тестових умовах. В процесі випробувань ми перевіряємо наш інструмент на безпечність, і лише після цього продукція потрапляє у серійне виробництво та далі безпосередньо до споживача. Спеціалісти S&R створюють точний, довговічний та функціональний інструмент. Компанія S&R гарантує якісну роботу інструменту протягом всього терміну експлуатації. Якість та конструктивна ефективність інструментів відповідають запитам найвибагливіших споживачів, що підтверджується нашими партнерами та клієнтами в 11 країнах світу.

Розгорнути
Вгору