Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Затискні інструменти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Помічник в роботі з дрібними деталями


При ремонті побутового обладнання часто доводиться мати справу з дрібними запчастинами, які складно утримати в руках, адже вони весь час вислизають з пальців і можуть загубитися. Всього цього можна уникнути, якщо використовувати затискні інструменти.

З їх допомогою навіть ремонт наймініатюрніших виробів, де в процесі ремонту потрібно притискати краю, пройде легко і гладко. Головне завдання цього пристосування - забезпечити раціональне використання сили в процесі роботи з дрібними, твердими деталями і надійну фіксацію.

Якими бувають затискні інструменти?


Під затискними інструментами мається на увазі цілий спектр різного роду обладнання, яке представлене на сучасному ринку. Виділяють такі види затискних інструментів:

 • накладки, які допомагають збільшити поверхню притиску, вони використовуються для різного роду знарядь;
 • ручні затиски - є варіанти з фіксатором, подовженими, вигнутими або прямими губками і різної форми, також виділяється стрічковий затиск, за допомогою якого можна зафіксувати різні за формою елементи;
 • опори - пристосування, створені для зручності роботи з деталями на висоті;
 • струбцини - допоміжний столярний прилад, який використовується при склеюванні, свердління, обробці з метою зафіксувати який-небудь предмет або щільно його притиснути;
 • прищіпки знадобляться для утримування деталей з різних матеріалів: пластика, металу, дерева;
 • лещата використовуються при слюсарних роботах, в основному вони кріпляться до столу, виділяють поворотні і неповоротні лещата, ці пристосування дозволяють надійно фіксувати елементи в потрібному положенні;
 • фіксатори - інструменти, які допоможуть перетворити переносну конструкцію в настільну, вони надійно фіксують предмети на потрібному місці - звідси їх назва.


Кожен тип оснащення розрахований на різні етапи виконання робіт і обробку різних матеріалів.

Якісний ремонт з комфортом
Якщо ви вирішили поповнити свій арсенал новими затискними інструментами, думаєте: "Куплю лещата", але не знаєте, де знайти якісні, надійні допоміжні елементи в Києві, Чернігові, Миколаєві (Україна) за доступною ціною, проблема вибору більше не буде турбувати. Купити лещата або інший затискної інструмент перевіреного бренду з гарантією від виробника можна в інтернет-магазині Електро Контакт, територія доставки - Україна: Київ, Миколаїв, Одеса, Чернігів, Харків, інші міста. Головні переваги пристосувань, представлених в каталозі компанії:

 

 • інструменти виготовлені з матеріалів високої якості;
 • надійні, міцні;
 • відрізняються тривалим терміном експлуатації;
 • прості і комфортні у використанні;
 • універсальні - мають широку сферу застосування.


Всі товари, представлені в електронному каталозі компанії, є оригінальними, мають високу якість і експлуатаційні характеристики, крім того, ціна вас приємно порадує. Використання надійного, якісного затискного інструменту позитивно відіб'ється на процесі ремонту дрібних і великих пристосувань.

Вгору
,