Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Bessey

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

З моменту свого заснування в 1889 році компанія BESSEY безперервно задає тон в сфері затискних і ріжучих пристроїв. Штаб-квартира групи BESSEY розташована недалеко від Штутгарта, на південному заході Німеччини. З 1983 року більшість адміністративних і виробничих функцій були консолідовані на 50 000 квадратних метрах в Бітігхайм-Біссінгені. Розробка, виробництво, зберігання і відвантаження зажимного і ріжучого інструменту відбувається приблизно в 4 км на північ від основної роботи, в повністю відреставрованому будинку. На підприємстві в Бітігхейме, компанія BESSEY винаходить і удосконалює запатентовану на даний момент фірмову продукцію, яка часто є прикладом для цілих поколінь затискних і ріжучих пристроїв.

До відомих виробам BESSEY можна віднести струбцину з ковкого чавуну Original BESSEY, яка успішно випускається в незмінному вигляді з 1936 року. Або ж запатентовану в 1953 році суцільнометалеву струбцину Original BESSEY, яка нещодавно стала прототипом для нової струбцини OMEGA. Те ж саме можна сказати і про добре відомих на ринку ножицях для різання листового металу Erdi.

Після злиття, заснованої в 1923 році «Diener Werkzeugfabrik GmbH» з групою компаній BESSEY, зразком новаторських продуктів в сфері ріжучих пристроїв BESSEY, є високоефективні ножиці з лезами HSS або такі високотехнологічні продукти, як нові ножиці для різання арамідних тканин з гарантованим тривалим чудовим результатом. Ідеї ​​і якість - ось основа переваг, що перетворюють BESSEY в торгову марку, що не має собі рівних.

Фірмові вироби BESSEY створені не тільки для одномоментних, але і для тривалих навантажень. Що є відмінною рисою BESSEY протягом десятиліть і забезпечує фірмі індивідуальне перевагу якості в порівнянні з конкурентними виробами. Продукція BESSEY традиційно виготовляється з високоякісних матеріалів. Всі компоненти ретельно перевіряються досвідченими технічними фахівцями і розробниками. Найсучасніші методи контролю, спеціально розроблене програмне забезпечення, а також граничні функціональні випробування на довговічність деталей, що піддаються сильним навантаженням, мають в зв'язку з цим величезне значення. Крім того, BESSEY гарантує завжди максимальні комфорт, безпеку, простоту обслуговування, ергономіку. Досвідчені технічні фахівці і розробники перевіряють кожне фірмовий виріб BESSEY особисто.

Бренд BESSEY відомий в більш ніж 100 країнах, завдяки високій якості, підтвердженого численними сертифікатами.

Джерело: https://www.elec.ru/brands/bessey-tool/

Розгорнути
Вгору