Графік роботи:

Пн-Пт:9:00-18:00

Сб-Нд:вихідні

 

 

0
Мій кошик

Кабелі й дріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Електричні "кровоносні судини"

Електромережі давно стали невід'ємним елементом повсякденного життя. Маса побутових і промислових приладів різного рівня складності працюють від електрики. Воно ж дає освітлення в будинках і на вулиці. Але для отримання безперебійного живлення будь-який прилад повинен бути приєднаний до джерела електрики. Встановлюються такі сполуки за допомогою кабелів і дрітів.

Кабель являє собою конструкцію з декількох ізольованих один від одного оптичних волокон, покритих захисною оболонкою. Як електропровідниками використовуються легкі метали, добре пропускають струм - мідь або алюміній. Вони застосовуються в будівництві для дріта. Дріт ж для таких цілей не підходять, адже вони не можуть використовуватися для прокладки в землі. При першій дрібної несправності електромережі обивателю приходить в голову думка: "Продам несправну техніку". Але це не завжди вигідно. Наступне рішення: "Куплю та заміню проводку". Але слід пам'ятати, що у такого простого елемента є маса різновидів, призначених для різних цілей. Вартість кабелю в Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Миколаєві невисока, тому має сенс його придбати, щоб все обладнання справно функціонувало.

Видові відмінності

Основне призначення цих елементів - передача електричного сигналу від джерела до кінцевого споживача. Свої функції пристрою виконують на протязі тривалого часу, тому при виробництві використовуються міцні, стійкі до агресивного впливу навколишнього середовища матеріали. Вибрати й купити з'єднувальний дріт (кабель) в Україні можна в Харкові, Дніпрі, Одесі, Києві, Вінниці, Миколаєві на сайті магазина electrocontact.com.ua. Продавати якісний кабель за доступною ціною - наш девіз.

Купуючи дріт, необхідно чітко розуміти, для яких цілей він буде застосовуватися і вибирати товар відповідної категорії. Вони бувають:

 

 • силові для стаціонарної і нестаціонарної прокладки лінії струму;
 • радіочастотні;
 • контрольні;
 • оптичні;
 • для зв'язку - симетричні і коаксіальні;
 • для керування;
 • гріють і їх підвиди.

 

Кожен вид дроти розрахований на певну напругу, перевищувати яке не рекомендується за правилами техніки безпеки.

Використання і застосування

Безперебійна робота замкнутої електричної мережі - побутової чи промислової - безпосередньо залежить від якості складових елементів і їх правильного використання. З огляду на той факт, що дроти оточують нас повсюдно, слід точно розуміти, кабель якої сили придатний для проведення тих чи інших робіт. Від цього безпосередньо залежить безпека. Вони застосовуються в різних сферах:

 

 • побутова електропроводка;
 • прокладка під землею і водою;
 • монтаж повітряних ліній електропередач;
 • вторинні мережі;
 • спецумови - використовуються термостійкі і вогнетривкі проведення.

 

Купити проводку будь-якої потужності можна в нашому інтернет-магазині. Одеса, Дніпро, Київ, Вінниця, Харків - вся Україна охоплена сервісом доставки з магазину Electro Contact, а ціна дріта (кабелю) порадує покупців доступністю.

Вгору