Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок з виставленням рахунку з пдв чи без пдв.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення і предоставлянія нам Ваших реєстраційних документів, наш менеджер висилає вам по електронній пошті рахунок-фактуру, яку можна оплатити з розрахункового рахунку вашої компанії. Після оплати рахунку-фактури і готовність товара до відвантаження на Вашу адресу, відвантаження товару здійснюється після отримання скан. копії або оригіналу довіреності з печаткою і підписом нашого менеджера. Товар видається особам, зазначеним у довіреності, і по пред'явленню документа, що підтверджує особу.

Мінімальна сума замовлення за безготівковим розрахунком від 1000 грн.

Для юридичних осіб надаємо пакет всіх необхідних документів.

 

 Готівковий розрахунок

 


Додаткову інформацію можна отримати у менеджерів після оформлення замовлення на сайті або за телефонами: (044) 228-16-04, (094) 828-16-04, (050) 844-09-03, або надіславши запит на e-mail: info@electrocontact.com.ua

Мінімальна сума замовлення від 150 грн.

 

 Накладеним платежем

 


Пересилання здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта", "Інтайм", "CAT".

Відправка післяплатою здійснюється при покупці до суми 1000 грн.

 

Відправка товару Новою Поштою, Интаймом, Автолюкс, Делівері, САТ, Кур'єром до дверей.


Безкоштовна доставка товарів Phoenix Contact (Німеччина) від 2500 грн. до найближчого до Вас відділення вантажоперевізника. Якщо замовлення відвантажується частково, то одна частина відправляється безкоштовно, наступні за рахунок отримувача.

Замовлення складається з декількох брендів отгправляется за рахунок отримувача згідно з тарифами вантажоперевізників.

Термін доставки залежить від відстані до одержувача. Наші склади: м Київ, г. Харьков.

Відвантаження товару за безготівковим розрахунком виконується після надання оригіналу або скан. копії довіреності з печаткою і підписом!