Графік роботи:

Пн-Пт:9:00-18:00

Сб-Нд:вихідні

 

 

0
Мій кошик

Інструменти для зняття ізоляції

Зачистка кабелю, зняття ізоляції

Справне функціонування електричних проводів, кабелів, незалежно від зовнішніх факторів, досягається за рахунок особливостей їх конструкції. Внутрішня металева частина надійно схована під зовнішньою оболонкою - цей шар допомагає захистити жили від механічних пошкоджень та інших зовнішніх впливів.

Працюючи з проводкою, слід бути гранично акуратними, щоб не порушувати її структуру. Легко і швидко видалити ізоляцію, не зашкодивши металевим жилах проводів, можна за допомогою спеціальних пристосувань - інструментів для зачистки проводів. Вибір пристосування такого призначення залежить від особливостей перетину дроту, обсягу майбутніх робіт і ваших індивідуальних побажань.

Якими бувають знімачі?

Для виконання цього завдання використовують такі прилади:

  • кліщі - при застосуванні цього пристосування слід налаштувати захоплення відповідно до діаметра застосованого провідника, потім круговим рухом зробити надріз, зайву частину матеріалу зняти рукою, при цьому внутрішні жили залишаться неушкодженими;
  • стриппер - інструмент для зняття ізоляції з проводу, оснащений всередині лезом, регульованим гвинтом; для виконання роботи слід надіти пристрій на провідник, затиснути, провернути навколо і тягнути до кінця, розсікаючи верхній шар;
  • плоскогубці - для зняття ізоляції використовуються спеціальні види плоскогубців з прецизійними отворами різного розміру, лезо в такому інструменті пряме, а губки - рифлені; даний пристрій універсально, воно буде корисно не тільки для зачистки проводів, але і для виконання інших видів робіт, наприклад, щоб зігнути дріт, захопити або розрізати кабель;
  • спеціальний ніж - прилад для зачистки проводів, зняття ізоляції, який вимагає особливої ​​вправності, зазвичай він має прогумовану рукоятку, пряме або серповидное лезо, матеріал виготовлення - інструментальна сталь.

Крім цього, є спеціальне автоматичне пристосування для зняття ізоляції з проводу - це найбільш простий у використанні варіант, який прекрасно підійде навіть новачкам - для зняття необхідного шару досить виставити довжину і вставити провідник в інструмент.

Видалення ізоляції швидко і легко

Купити високоякісний стриппер або інший інструмент для зняття ізоляції, зачистки проводів з гарантією від виробника та за доступною ціною з доставкою в Київ, по всій Україні можна в інтернет-магазині Електро Контакт. За допомогою даних інструментів для видалення ізоляції ви зможете якісно, ​​легко і швидко виконати роботу, не пошкодивши проводку.

При виборі знімача ізоляції зверніть особливу увагу на його опис: у кожної снасті вказано діаметр проводу, для зачистки якого він придатний. Це стосується всіх інструментів, крім кабельного ножа, який універсальний в застосуванні, але не підійде новачкові - недосвідчений майстер може завдати шкоди проводу, використовуючи його. Ціна на знімач формується в залежності від бренду, матеріалу виготовлення та інших технічних характеристик.

Вгору