Графік роботи:

Пн-Пт:9:00-18:00

Сб-Нд:вихідні

 

 

0
Мій кошик

Терморегулятори для інфрачервоних обігрівачів

Інфрачервоний обігрівач - сучасне обладнання для комфорту

Інфрачервоні (ІЧ) обігрівачі - новий тип обладнання, яке використовує дію інфрачервоних хвиль. На відміну від тепловентілятора, він не сушить повітря, не "з'їдає" кисень. Ще один плюс - тепло не поглинається повітрям, а передається людям, предметам зоні обігріву (прямий нагрів). Це пояснює зростання популярності інфрачервоних обігрівачів в продажу.

Обігрів інфрачервоним випромінюванням стали застосовувати не тільки в будинках, але і в промисловості, на відкритих майданчиках (стадіонах, наприклад). Такі прилади бувають стаціонарні і переносні. Як і більшість систем обігріву, інфрачервоні обігрівачі мають терморегулятор. Це невеликий пристрій, який виробляє виміри температури повітря в приміщенні, використовуючи датчики. Залежно від отриманих даних, прилад регулює подачу тепла шляхом включення-виключення обігріву. Користувач встановлює на регуляторі діапазон температур. Як тільки підконтрольна зона остигає до встановленого мінімуму, система активується. Нагрівання відбувається, поки не буде досягнута встановлена ​​максимальний поріг, потім нагрів відключається. Цей прилад дає можливість автоматично підтримувати тепло, що дозволяє економити електроенергію.

Різновиди терморегуляторів

Для управління роботою інфрачервоного обігрівача потрібен регулятор (буває вбудованим і виносним). Залежно від конструкції, вони діляться на такі види:

 • механічні (ручні);
 • цифрові (електронні).

Ручні регулятори являють собою невелику коробку з блоком перемикачем. Зміна його положення призводить до зміни заданого температурного режиму (одну поділку може відповідати від 1 до 5 градусів). Його робота заснована на біметалічною пластині, яка змінює свою форму при зміні температури, замикаючи-розмикаючи електричний ланцюг. Більш сучасні моделі можуть мати екран і кнопки управління. Принцип дії електронних приладів заснований на різниці опору при коливаннях температури. Цей пристрій дозволяє гнучко програмувати алгоритм включення-виключення обігріву.

Вибираємо терморегулятор для обігрівача

Для того, щоб визначитися з вибором, варто заздалегідь вивчити технічні характеристики кожного з видів, представлених у продажу, порівняти вартість. Механічні пристрої менш точні, хоча досить надійні і недорогі. Більшість споживачів віддають перевагу цифровим приладам. Вони довговічні, мають великий функціонал і роблять обігрів повністю автономним, економлячи електроенергію. Цифрові прилади набагато точніше механічних, мають меншу похибку в роботі.

Дизайн і конструкція цифрових терморегуляторів постійно модернізуються. Нові моделі мають сенсорний екран і багато корисних функцій (управління з смартфона, наприклад). Купити терморегулятор для інфрачервоного (ІК) обігрівача можна в інтернет-магазині Electro Contact з доставкою в будь-який регіон України. Тут також представлені товари для електроніки й електромонтажу, інструменти, кліматичне обладнання за доступними цінами.

 • −5%
  636.00 грн
  604.20 грн
 • −5%
  495.00 грн
  470.25 грн
 • −5%
  533.00 грн
  506.35 грн
 • −5%
  677.00 грн
  643.15 грн
 • −5%
  715.00 грн
  679.25 грн
 • −5%
  1 109.00 грн
  1 053.55 грн
 • −5%
  1 148.00 грн
  1 090.60 грн
 • −5%
  1 535.00 грн
  1 458.25 грн
Вгору