Графік роботи:

Пн-Пт:9:00-18:00

Сб-Нд:вихідні

 

 

0
Мій кошик

Твердотільні реле

Твердотільні реле - захист електромережі

У будь-яких електричних мережах потрібно вмикати або вимикати приладів і пристроїв. Для таких цілей користуються комутаційними апаратами. Вони представлені вимикачами, рубильниками, реле, контакторами і т.п. Всі вони виконують однакову функцію, але роблять це по-різному.

У конструкції твердотільного реле є напівпровідникові елементи і силові ключі, але відсутній котушка управління і рухома контактна група. Також відсутність механічних деталей дозволяє приладу служити дуже довго, тому що не відбувається фізичного зносу, при цьому техобслуговування не потрібно. Робота відбувається з мінімальними перешкодами - так відбувається завдяки властивостям напівпровідників. Електромагнітна зв'язок відсутній, тому витрата електроенергії значно знижений. Величезною перевагою є те, що такі прилади використовуються для різних приладів. Твердотільні реле служить для включення і відключення ланцюга, яка передає напругу.

Конструкція твердотільного реле

Такі прилади випускаються в різних моделях, але внутрішній устрій у них практично однакове. Твердотільні реле засноване на електронній платі, яка складається з силового ключа, вузла розв'язки і управління. Силові елементи представлені:

  • транзисторами - для постійного струму;
  • тиристорами і симисторами - для змінного струму.

Для забезпечення розв'язки ланцюга користуються оптронами. До складу таких виробів входять пристрої, які приймають і випромінюють світло. Вони розділені прозорим діелектриком. Вхідний вузол представлений у вигляді первинної ланцюга, до якої по послідовній схемі підключений резистор. Вбудовування запобіжника в ланцюг відбувається не завжди. Вузол входу повинен прийняти сигнал управління і передати дані перемикати вузлу, які комутують навантаження. Щоб розділити контролюючу і основну ланцюг, коли струм - змінний, користуються гальванічною розв'язкою. Обробка вхідного сигналу виконується триггерной ланцюгом. Завдяки захисному вузлу в устаткуванні не відбуваються перевантаження і помилки. Твердотільні реле, використовуючи слабкий сигнал, що управляє, замикає й розмикає електричну мережу.

Як вибрати пристрій?

Щоб купити твердотельное реле, найкраще звертатися в спеціалізований магазин, яких в Україні чимало. Тут можна отримати кваліфіковану допомогу і підібрати прилад у відповідності з усіма стандартами і вимогами:

  • тип пристрою;
  • матеріали виготовлення корпусу;
  • кріпильний елемент, його наявність або відсутність;
  • потужність і габарити;
  • тип підключення;
  • енергоефективність;
  • додаткові опції.

При придбанні подібних пристроїв слід враховувати, що обов'язково потрібно запас потужності, так як навіть через незначну перевищення параметра відбудеться його поломка.

На сайті компанії Electro Contract (Україна) представлені різноманітні твердотільні реле, замовити які можна за кілька хвилин. Якщо виникають питання, які стосуються обладнання, завжди можна зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, і отримати відповіді на всі запитання. Також можна замовити доставку твердотільного реле, ціна доставки розраховується за тарифами перевізника.

Немає товарів

Вгору