Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

 

 

0
Мій кошик

Сімісторні регулятори потужності

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Принцип роботи сімісторного регулятора температури в системі опалення та кондиціонування

Сімісторний регулятор потужності призначений для регулювання напруги в побутових приладах, для контролю за температурним режимом в системі опалення та кондиціонування, а також встановлюється в типах припоїв і на паяльних станціях. Складається цей регулятор з таких елементів, як запобіжник, резистор, потенціометр (за допомогою нього відбувається регулювання потужності), конденсатор, динистор і симистор (виробляє комутацію та регулювання, найважливіший елемент в ланцюзі). Коли конденсатор повністю заряджається, включається динистор, який, в свою чергу, контролює роботу симистора. Він включається при перевищенні заданого струму утримання на динисторе і відключається, коли він знижується.

Для роботи в високочастотних мережах сімісторних прилади не підходять, а в побутовій мережі з частотою струму 50 Гц він відмінно справляється зі своїми функціями. Такі терморегулятори зазвичай використовують в системі електричного опалення. Вибирають модель, виходячи з споживаної потужності. Для звичайних бутових потреб підійдуть однофазні пристрої з потужністю до 3,6 кВт на 16 А. А для великого заміського будинку або офісу необхідно підбирати більш потужний прилад, розраховуючи загальну споживану навантаження в кожному окремому випадку.

Плюси використання терморегуляторів в будинку і офісі

Коли в приватному будинку використовується автономне опалення, будь то газове, повітряне або електричне, можна не просто опалювати будинок, а й встановлювати свій оптимальний температурний режим. Кому-то комфортно при +20 ° C, а хтось відчуває себе затишно при +25 ° C. Але підтримувати таку температуру 24 години на добу при різних погодних умовах самостійно досить проблематично. Для цього необхідно встановлювати терморегулятори, які можуть автономно виконувати такі функції:

  • підтримка заданої температури 24/7;
  • відключення системи при стрибку напруги;
  • вирівнювання і згладжування перешкод в мережі;
  • можливість програмування і складання індивідуального графіка опалення.

Вже сьогодні можна купити терморегулятори, які дозволяють налаштувати опалення за графіком. Можна виставити один температурний режим в будні, коли нікого немає вдома, а інший - на вихідні. Або запрограмувати кожен день місяця за різними параметрами, що дозволить максимально комфортно опалювати будинок, при цьому досягаючи непоганий фінансової економії.

Як вибрати регулятор температури?

Різноманіття моделей і ціна на прилади вводить часто в оману. При виборі будь-якого терморегулятора враховуйте такі параметри:

  • потужність, яку він витримує;
  • метод кріплень і розташування в схемі системи опалення;
  • наявність офіційної гарантії;
  • наявність захисту від короткого замикання;
  • вогнетривкий матеріал або зроблений з пластмаси, яка не димить при тлінні.

Купити сімісторних регулятори температури можна в інтернет-магазині Electro Contact, у нас великий вибір якісних товарів для систем опалення та кондиціонування. Всі товари сертифіковані, поставляються на реалізацію із заводською гарантією, ціна - найкраща в Україні.

Вгору
,