Часто задаваемые вопросы
 • 🥇 Почему именно мы ❓

  Наши принципы работы:
  Мы поставляем только надежную электротехническую продукцию, чтобы мы и наши клиенты "спали спокойно";
  Мы отвественно подходим к каждому заказу;
  Мы оперативно решаем поставленные перед нами задачи.

 • 🌐 Где мы находимся ❓

  Вы можете найти нас в рабочие дни с Пн-Пт: 9:00–19:00 по адресу: г.Киев, ул. Ярославов Вал, 13

 • 🔃 Могу ли я обменять или вернуть товар ❓

  Мы всегда идём навстречу нашим клиентам. В нашей компании обмен или возврат товара надлежащего качества в течение 14 дней, не считая дня покупки.

 • 💵 Как я могу оплатить товар ❓

  Вы можете оплатить следующими способами:
  - Безналичный расчёт с НДС
  - Наличный расчёт
  - Наложенный платеж

Графік роботи:

Пн-Пт:9:00-18:00

Сб-Нд:вихідні

 

 

0
Мій кошик

Про магазин

Електро Контакт - інтернет магазин електротехнічного обладнання та інструменту.

Наш девіз - успіх в інноваціях! Тому наші бренди - це компанії з надійною і якісною продукцією, які з року в рік радують нас новими технологіями і новою продукцією.

Наш професійний шлях ми почали в 2011 році, як компанія, що поставляє своїм клієнтам якісну і надійну електротехнічну продукцію від клем, маркування, реле, блоків живлення до контролерів і бездротового зв'язку. Щоб бути ближче до клієнтів і більш оперативно вирішувати їх завдання, в 2017 році ми створили наш інтернет магазин.

Знання технологій у багатьох галузях виробництва і автоматизації будівель, не тільки дозволяє нам професійно і швидко підібрати обладнання, а й реалізувати проекти "під ключ". Наприклад, якщо Вам необхідно створити систему управління вентиляцією, опаленням або водопостачанням, то вибір за нами. Застосування передових технологічних рішень означають, що всі системи мають такі переваги, як знижені експлуатаційні витрати, витрати на монтаж і пуско-наладку систем управління, підвищена надійність, простота і зручність експлуатації.

Ми явлемся офіційними партнерами усіх проданих нами брендів. На всю продукцію ми надаємо офіційну гарантію і сервіс. Вся продукція має безліч різних сертифікатів якості та пройшло тестування згідно високим європейським стандартам.

Для постійних клієнтів ми представляємо спеціальні умови поставки.

Ми знаємо, що продаємо!

`
Вгору